Pixwords nápověda

PixWords je slovní hra dostupná pro většinu mobilních platforem; tato hra je zdarma ke stažení pro zařízení s operačním systémem iOS a Android.

PixWords hra používá kombinaci slov a obrázků pro svoje hádanky. Pro každé slovo v křížovce je hráči poskytnut obrázek. Každý nový obrázek je odemknut, jakmile hráč správně uhádne poslední slovo.


ads

Pixwords nápověda:

Možná to zní velmi jednoduše a ten nápad vlastně je docela jednoduchý, ale hra sama o sobě je velmi rychle těžší a těžší a fakt, že se hráč prostě zasekne, je něco, co se stává velmi často. Zde přichází na scénu aspekt plať a vyhraj; hráči ve hře mohou zaplatit reálnými penězi za herní mince, které mohou být použity pro odkrytí písmen, odstranění nepoužitelných písmen a dokonce odhalení celé odpovědi. Tyto mince jsou k dispozici i zdarma ve hře, ale hráč jich dostane pouze limitovaný počet. Tedy, pokud hráč potřebuje víc, musí za ně začít i platit, aby tak mohl pokořit level a vyhrát hru. Mince dostávají hráči zdarma vždy za pokoření levelu.

Pixwords nápověda

Nejen že PixWords je velmi náročná hra, ale také velmi dlouhá s více než 500 levely, kterými se hráč musí prokousat s tím, že levely jsou těžší s každým vyšším levelem. Hra je dostupná v 21 různých jazycích, což ji dělá dostupnou pro mnoho hráčů.

Interface hry je klasický. Tím, že se jedná o hru zdarma, je zde několik vyskakujících reklam, které mohou narušit plynulý tok hry a to hlavně pokud se jedná a reklamy na celou obrazovku, které jsou v PixWords docela běžné.

Navzdory tomuto problému s reklamami, který může být někdy otravný, neexistují v rámci PixWords žádné jiné další problémy, pokud tedy nepočítáte těžké hádanky; složitost může být buď chtěná vlastnost, nebo zábrana, záleží na hráči. PixWords je určitě hra pro fanoušky hádanek a křížovek, tedy pro některé může být moc náročná, ale pro vás, kteří chcete zábavnou, plynulou a těžkou hádankovou hru, PixWords může být přesně to, co hledáte.

Doufáme, že jste si užili odpovědi pro hru PixWords. Prosíme, udělejte si čas na malé poděkování prostřednictvím sdílení této stránky na sociálních médiích typu Facebook, Pinterest, Tumblr, Twitter atd.